Eesti Silkroad Online foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Full srt blader

3 posters

Go down

Full srt blader Empty Full srt blader

Postitamine  LaurenciusX Kolm 01 Okt 2008, 20:30

Tere!

Vajan konsultatsiooni oma teise chari tegemisel
Tegin omale Full srt bladeri (euro maagi totaalne vastand)
Tegin selle 2 põhjusel:
1. Mulle meeldib hullult hiina 8d kilp ja blade, eriti kui need on +9 (gratz to TauntsX :-)
2. Tahan partys ka olla tankeri rollis ja teha vähe dämmi ja mitte 1x päevas surra :-)

Nii et laske tulla oma kogemustel, mul mõni ettepanek juba on aga ma ootal lisa ...

LaurenciusX
Admin

Postituste arv : 90
Join date : 10/08/2008
Age : 45

http://www.sroestonia.com

Tagasi üles Go down

Full srt blader Empty no pole ikka klassikaline tank

Postitamine  Jodok Nelj 02 Okt 2008, 15:11

Bladeril ei ole party skille ega ka aggro, et tõmbaks kõik mobid enda kaela, seega ta ei ole klassikaline tank. Võib juhtuda, et kui tangid läheb mob minema ka killib maagi... seega kui vajate tanki siis ikka euro build... Smile

mag dammi vastu oleks light armor nii, et laur 250-300M et saaksin osta 9d sos set juurde Very Happy

25 to TANK POWER Smile

ja veel tankimisest, eile öösel tankisin lvl 80 PG(psy dam) ära, Iriska tegi dammi Smile - (ise olen lvl 69 axe)
Jodok
Jodok

Postituste arv : 16
Join date : 10/08/2008
Age : 40
Asukoht : Tallinn

Tagasi üles Go down

Full srt blader Empty Re: Full srt blader

Postitamine  TauntsX Püh 11 Jan 2009, 02:29

Ma ei nõustuks sellega. Blader on hea tank ja kuna ise olen force blader siis see on partys üsna kasulik build. Mobide ligi tõmbamiseks on mitmeid viise. Ükskõik mis tanker oled kui wiz ründab mobi keda teine parasjagu ei ründa saab ta selle omale kaela anyway. Euro tankerid ei ressi küll aga force blader + theraphy + paljud nõrgendavad skillid mis nt pt GP tapmisel on suureks plussiks.

TauntsX

Postituste arv : 2
Join date : 15/08/2008

Tagasi üles Go down

Full srt blader Empty Re: Full srt blader

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele